نرم افزارویژه فروشگاه‌های زنجیره‌ای

نرم افزارویژه فروشگاه‌های زنجیره‌ای

نرم افزارویژه فروشگاه‌های زنجیره‌ای : در یک مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای لازم است از نرم‌افزاری استفاده گردد که توانایی پاسخگویی به نیازهای دفتر مرکزی و فروشگاه‌ها را به‌صورت هم‌زمان داشته باشد. تفاوت سطح نیاز دو بخش دفتر مرکزی و فروشگاه‌ها از جنبه‌های متعددی قابل‌مشاهده است.

نرم افزار ویژه فروشگاه‌های زنجیره‌ای

دفتر مرکزی غالباً نقش یک شرکت بزرگ را ایفا می‌کند و به نرم‌افزار جامع و گسترده‌ای جهت تمامی امور خود نیاز دارد درصورتی‌که در فروشگاه‌ها وجود نرم‌افزارهای خرید، فروش، کنترل انبار، کنترل حساب‌ها و دریافت و پرداخت می‌تواند به‌سادگی پاسخگو باشد. تفاوت‌های موجود بین دفتر مرکزی و فروشگاه‌ها از منظر فرهنگ کاربران، سطح توانایی کاربران، نوع عملیات، حساسیت پاسخگویی و میزان تحمل قطعی سرویس‌دهی لزوم استفاده از یک نرم‌افزار جامع با قابلیت پاسخگویی یکپارچه و منسجم به این دو گروه را بسیار بااهمیت می‌نماید.

نرم افزار ویژه فروشگاه‌های زنجیره‌ای

نرم‌افزار سیوا دارای راهکارهای کاربردی متنوعی می‌باشد که با استقرار آن در یک مجموعه قادر خواهید بود به‌صورت یکپارچه دفتر مرکزی، شعب، فروشگاه‌ها و انبارهای خود را فارغ از پراکندگی جغرافیایی آن‌ها تحت پوشش قرار دهید.
در این راهکار فروشگاه‌ها با به‌کارگیری نسخه فروشگاهی سیوا بدون نیاز به درگیری با مباحث انبارداری و حسابداری می‌توانند عملیات روزانه فروش خود را به سهولت انجام دهند و از طرف ‌دیگر دفتر مرکزی با به‌کارگیری نسخه پیشرفته سیوا و دیگر مادول‌های کاربردی مجموعه نرم‌افزاری سیوا احاطه کامل به داده‌های ثبت‌شده در فروشگاه‌ها داشته و قادر خواهد بود داده‌های کلیه فروشگاه‌ها را به‌صورت متمرکز در بانک اطلاعاتی سرور دفتر مرکزی به دو روش آنلاین و آفلاین در اختیار داشته در صورت نیاز اطلاعات پایه‌ای مجموعه مانند لیست اجناس، قیمت‌گذاری اجناس، سطوح دسترسی به داده‌ها و غیره را از طریق نرم‌افزار مستقر در دفتر مرکزی برای همه فروشگاه‌ها تأمین نماید.

امکانات دفترمرکزی

خرید

فروش

انبارداری

حسابداری

خزانه داری

مدیریت شعب

کدینگ مالی شعب

گزارش‌های ترکیبی و تفکیکی از فعالیت شعب

امکانات فروشگاه‌ها

خرید

فروش توسط بارکد

مدیریت بارکد اجناس

چاپ برچسب بارکد

تعدد صندوق فروش

ارتباط با دستگاه‌های پرداخت بانکی

ارتباط با ترازوهای دیجیتال

یکپارچگی و ارتباط

ایجاد ارتباط آفلاین روزانه

عدم نیاز به دسترسی دائم اینترنت

ایجاد ارتباط آنلاین از طریق شبکه ابری

تکمیل اتوماتیک موجودی فروشگاه توسط دفترمرکزی

کنترل عملیات فروشگاه توسط دفترمرکزی

تحصیلات

امکان تلفیق و تفکیک داده‌های فروشگاه‌ها

داشبورد مدیریتی فعالیت هر فروشگاه

گارانتی مادم‌العمر

ارائه رایگان آخرین ویرایش سیوا

نصب رایگان

آموزش رایگان