چرا سیوا

چرا سیوا

شاید متداول‌ترین سؤالی که در مواجه اولیه با  نرم‌افزار سیوا به ذهن خطور می‌نماید این باشد که برتری‌های اصلی سیوا نسبت به دیگر نرم‌افزارها چیست و اصولاً چه ویژگی‌هایی در سیوا وجود دارد که باعث می‌گردد ما را برای استفاده از آن توجیه نموده و از بین انواع نرم‌افزارهای موجود در بازار سیوا را انتخاب نماییم.
در این بخش به‌صورت خلاصه به برخی از برتری‌های سیوا به شرح زیر اشاره می‌گردد:

  • سیوا حاصل بیش از 25 سال سابقه در ارائه نرم‌افزار به مشتریان با نیازها و ابعاد متنوع می‌باشد. وجود این تجربه باعث گردیده امکانات و قابلیت‌های بسیار زیادی در طی این سال‌ها در نرم‌افزار گنجانده شود که هرکدام از آن‌ها قادر خواهد بود کمک شایانی به روان‌سازی فعالیت‌های شما بنماید و در اختیار داشتن هم‌زمان و یکپارچه این امکانات در قالب یک نرم‌افزار از ویژگی‌های بارز سیوا می‌باشد. بدیهی است برآورده ساختن هرکدام از امکانات موجود در مجموعه سیوا در نرم‌افزارهایی که فاقد این امکانات هستند مستلزم صرف هزینه و زمان زیادی خواهد بود.
  • سیوا مشتمل بر مجموعه‌ای یکپارچه و گسترده از نرم‌افزارها و ابزارها می‌باشد و به همین دلیل شما قادر خواهید بود کلیه فعالیت‌های خود را با سیوا تحت پوشش قرار دهید و دیگر نیاز به تهیه نرم‌افزارهای متنوع از شرکت‌های مختلف برای پوشش تمامی نیازهای خود نخواهید داشت.
  • ما همواره به صدای مشتریان خود گوش فراداده و بالا نگه‌داشتن سطح رضایت مشتریان جزء اهداف اصلی شرکت می‌باشد و به همین دلیل دسترسی  و استفاده از سرویس‌های  نگهداری و پشتیبانی ما بسیار ساده بوده و نیاز به طی مراحل مختلف برای ایجاد ارتباط با بخش پشتیبانی ندارید.

  • سیوا از روش‌های متنوع با سطح تکنولوژی بالا برای ایجاد یکپارچگی دفتر مرکزی با دیگر دفاتر، شعب، نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های اقماری استفاده می‌کند لذا درصورتی‌که فعالیت‌های شما دارای پراکندگی جغرافیایی در نقاط مختلف یک شهر، یک کشور و یا چندین کشور مختلف است و نگران استفاده از نرم‌افزارهای تحت وب به دلیل امنیت پائین و عدم امکان تأمین دسترسی دائم به اینترنت هستید سیوا برای شما راه‌حل‌های متنوع و جذابی دارد.
  • سیوا جزو برترین نرم‌افزارهای چند زبانه کشور می‌باشد. ما در ارائه مجموعه نرم‌افزار سیوا به‌صورت چند زبانه دارای تجربه‌ای بیش از 15 سال می‌باشیم لذا اگر فعالیت شما به‌صورت تلفیقی در داخل و خارج از کشور می‌باشد و یا فعالیت تجاری در خارج از کشور دارید کلیه محصولات مجموعه سیوا به سه زبان در خدمت شما خواهد داد.
  • روند رشد سیوا به دلیل گستردگی موضوعی و جغرافیایی مشتریان بسیار سریع می‌باشد، سیوا همیشه در حال گسترش امکانات و افزایش راندمان خود می‌باشد.
  • ما سیوا را مادام‌العمر گارانتی می‌کنیم و بدین لحاظ شما با یک‌بار خرید نرم‌افزار سیوا برای همیشه یک نرم‌افزار به‌روز و جامع خواهید داشت و نگران از رده خارج شدن آن و صرف هزینه برای خرید نسخ جدید نخواهید بود و همچنین در صورت بروز هرگونه اشکال در سیوا که مربوط به عدم کارکرد صحیح نرم‌افزار باشد به‌صورت رایگان توسط شرکت رفع خواهد گردید. 
  •  با سیوا شما می‌توانید از تخصص بخش مهندسی سیستم‌ها و روش‌های شرکت به‌منظور تطبیق و بومی‌سازی نرم‌افزار با شرایط و نیازهای خود استفاده نمایید.

سهولت

عدم نیاز به تخصص حسابداری

سادگی فرم‌ها

عدم پیچیدگی در رویه‌ها

چیدمان هوشمند
 

یکپارچگی

یکپارچگی خرید و فروش با حسابداری

یکپارچگی خرید و فروش با انبار

یکپارچگی کلیه بخش‌ها با CRM

یکپارچگی خرید و فروش با خزانه‌داری

یکپارچگی خرید و فروش با تولید

یکپارچگی حسابداری و حقوق و دستمزد

پاسخگویی به کلیه نیازهای مربوط به ارائه دفاتر رسمی

 


 

کیفیت

سرعت بالا

رویه‌های منسجم

دقت در محاسبات

قابلیت‌های تست‌شده و بدون خطا
 

 

خدمات

گارانتی مادام‌العمر

ارائه رایگان آخرین ویرایش سیوا

نصب رایگان

آموزش رایگان

پشتیبانی بی‌وقفه

سهولت در ارتباط با کارشناسان فنی

ارائه خدمات و نرم‌افزارهای تکمیلی سفارشی