نرم‌افزارفروشگاهی سیوا

نرم‌ افزار فروشگاهی سیوا

سادگی، سهولت، سرعت و دقت در عملیات حداقل انتظار شما از  نرم‌ افزار فروشگاهی سیوا خواهد بود. با سیوا آرامش و تسلط بر تجارت خود را به‌صورت کاملاً متفاوت تجربه خواهید کرد.
در نرم‌افزار فروشگاهی سیوا تنها لازم است فعالیت‌های روزمره خود شامل صدور فاکتور فروش، دریافت وجوه‌، صدور فاکتور خرید، پرداخت وجوه و ثبت هزینه‌ها را انجام دهید و مدیریت و پردازش عملیات انبارداری و حسابداری را تماماً بر عهده سیوا بگذارید.
با سیوا یک انباردار و حسابدار حرفه‌ای را در کنار خود خواهید داشت که با دقت و سرعت منحصربه‌فرد وضعیت کالا و حساب‌های شما را با روشی علمی تحت کنترل مستمر قرار می‌دهد.
تجربه بسیار طولانی ما در ارائه نرم‌افزار باعث گردیده انبوهی از امکانات و قابلیت‌ها در اختیار شما قرار گیرد که هر‌کدام نقش به‌ سزایی در رونق و روان‌سازی تجارت شما خواهد داشت.

نرم‌ افزار فروشگاهی سیوا

  • اگر انتظار شما از یک نرم‌افزار فراتر از صدور فاکتور فروش است؟
  • نیاز به نرم‌افزاری دارید که کلیه فعالیت‌های فروشگاه شما را مدیریت نماید؟
  • از نرم‌افزارهای غیرحرفه‌ای و ناپایدار خسته شده‌اید؟
  • احتیاج به نرم‌‎افزاری دارید که به‌صورت ساده و درعین‌حال حرفه‌ای برای شما نقش یک حسابدار را ایفا کند؟
  • پشتیبانی بی‌وقفه و سریع از نرم‌افزار برای شما مهم است؟
  • احتیاج به گزارش‌ها و آمار دقیق و به‌روز دارید؟
  • برای گسترش فعالیت‌های خود در آینده برنامه‌ریزی می‌کنید و نیاز به نرم‎‌افزاری دارید که همپای شما ارائه خدمات خود را گسترش دهد؟
  • به دنبال نرم‌‎افزاری هستید که شما را از بین تعداد بسیار زیاد نرم‌افزارهای مدعی از سردرگمی خارج نماید؟

نرم‌ افزارفروشگاهی سیوا

در سیوا صدور فاکتور فروش به دو صورت دستی توسط صفحه‌کلید و (بدون نیاز به استفاده از موس) و یا بارکد خوان  انجام می‌شود. سرعت صدور فاکتور بسیار بالا می‌باشد لذا با توجه به حجم بالای مراجعین در فروشگاه‌ها و لزوم پاسخ گوئی سریع به آن‌ها در هنگام صدور فاکتور و تحویل کالا، این عملیات در نرم‌افزار سیوا به‌گونه‌ای طراحی گردیده که کاربر قادر است در چند ثانیه اقدام به صدور فاکتور نماید و همچنین امکان ثبت و تخصیص کد اشتراک برای مشتریان و تشکیل پرونده برای آن‌ها در حین صدور فاکتور به‌سادگی  فراهم آمده است.

 نرم‌ افزارفروشگاهی سیوا

فاکتور فروش صادر شده در سیوا را می‌توان به گروه‌های مختلف شامل فروش تلفنی، فروش حضوری، فروش ارسالی و غیره طبقه‌بندی نموده و در صورت نیاز چاپ فاکتور را به تعداد مورد نیاز در چاپگرهای متعدد دریافت نمود. در صورت وجود نقاط فروش متعدد در فروشگاه امکان تعریف و مدیریت چاپگرها و کنترل فعالیت‌های هر فروشنده برای مدیران در دسترس می‌‌باشد.
امکان تفکیک فعالیت‌های صدور موقت فاکتور و تائید نهایی آن در صندوق با استفاده از بارکد خوان فراهم آمده است و با استفاده از این امکان می‌توان پس از دریافت سفارش از مشتری فاکتور وی را به‌صورت موقت ثبت نمود و به مشتری فیش مربوطه را جهت ارائه به صندوق تحویل داد و در منو صندوق‌، صندوقدار با فراخوانی فاکتور توسط بارکد موجود در فیش اقدام به دریافت وجه و ثبت نهایی فاکتور خواهد نمود.
امکان دریافت وجوه فاکتور فروش به‌صورت ترکیبی شامل دریافت نقد، چک، واریز به حساب و اقساطی در هنگام صدور فاکتور یا قبل و بعد از صدور فاکتور وجود دارد. با این امکان شما می‌توانید همواره لیستی از فاکتورهای تسویه نشده را با قابلیت هشداردهی اتوماتیک در دست داشته باشید و وضعیت حساب مشتریان و فروشندگان را به‌دقت کنترل و پیگیری نمایید.

امکان اتصال اتوماتیک فاکتور فروش به ترازوهای دیجیتال به‌منظور ثبت وزن و قیمت اقلام در نرم‌افزار فروشگاهی سیوا تعبیه گردیده است.
با به‌کارگیری این قابلیت وزن و قیمت اجناس از ترازو به‌صورت اتوماتیک به فاکتور فروش منتقل می‌گردد و فروشنده نیاز به ثبت مجدد یا استفاده از بارکد خوان برای صدور فاکتور نخواهد داشت.
تنوع گزارش‌های مرتبط با فعالیت‌های خرید، فروش، وضعیت اجناس، وضعیت حساب‌ها ، سود و زیان و دیگر داده‌های حیاتی برای شما این امکان را فراهم می‌آورد که به‌صورت کامل بر شرایط فروشگاه و وضعیت آن احاطه داشته باشید و با چشمانی باز تجارت خود را به‌پیش ببرید.

خرید و فروش

صدور سریع فاکتور با صفحه کلید

صدور فاکتور با بارکدخوان

ثبت اشتراک در فاکتور

ارتباط با دستگاه‌های کارت‌خوان بانکی

ارتباط با ترازوی دیجیتال

داشبورد مدیریتی فروش

صدور فاکتور خرید

تکمیل موجودی انبار با خرید

کاهش موجودی انبار با فروش

صدور پیش فاکتور

 

مدیریت اجناس

طبقه‌بندی درختی اجناس

تعریف نامحدود اجناس

طراحی و چاپ برچسب

قیمت‌گذاری طبقه‌بندی‌شده اجناس

تخفیف گروهی و مناسبتی

بروزرسانی لیستی اطلاعات اجناس

مدیریت تحویل کالا

کنترل و نمایش موجودی اجناس

حسابداری

دریافت نقدی فاکتور

دریافت چک

دریافت واریز به حساب

ثبت حساب مشتریان

ارائه سود و زیان به تفکیک اجناس

ثبت هزینه‌های فروشگاه

محاسبه ارزش‌افزوده

تعریف صندوق‌های متعدد

نمایش مانده حساب مشتریان

ارائه لیست لحظه ای بدهکاران

امکانات و تسهیلات

ارائه گزارش های متنوع و پویا

ارائه داشبوردهای مدیریتی

گارانتی مادام‌العمر رایگان

ارائه رایگان آخرین ویرایش سیوا

نصب رایگان

آموزش رایگان